Jaro

 
  • 1 z 2
 

PRO HARMONII V DOMĚ

ROZMĚR90 cm x 60 cm

Весна

5 130 Kč    
Kód produktu 135
Kategorie Kolekce Zvýšení lásky v duši
 

O OBRAZU

Obraz „Jaro“ je vytvořen způsobem raného Paula Cézanna, pro kterého, stejně jako u jiných postimpresionistů, bylo důležité ukázat hru světla a stínu, odhalit podstatu hmoty díky odrazovým vlastnostem objektu. Nebylo náhodou, že si Sergej Lazarev vybral jemné odstíny zelené s problesky modré, bílé a zlatavé barvy. Jako by sluneční paprsky zahrály v listoví stromů, což listům dodalo jedinečnou třpytivou barvu. Zdá se, že se autor chce s diváky podělit o obrovskou škálu životní síly, která se probouzí jen na jaře a po dlouhém „zimním období“ dokáže obnovit nedostatek energie na psychoemocionální úrovni.

Autor navíc rozšiřuje syžet plátna obrazem, který podporuje základní myšlenku pozitivní nálady. To je obraz balónků, které jakoby říkají, že je třeba se lehčeji a klidněji vztahovat k životu, že musíme „pustit“ své negativní emoce, které se vznesou do nebe a přinesou požadované osvobození.

Jarní nálada dokonale vystihnuta každým tahem štětce bude vypadat skvěle v každém řešení stylu interiéru, ať už jde o francouzský styl Provence nebo styl minimalismu.